• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

У Міноборони працюють над електронними направленнями на ВЛК, щоб розвантажити ТЦК

У Міністерстві оборони України мають намір впровадити можливість отримання електронного направлення на проходження військово-лікарської комісії тим, хто мав статус "обмежено придатний", що був нещодавно скасований

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла заступниця Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в етері "Суспільного", передає "ДС".

"Хочу привідкрити завісу, ми зараз працюємо і розглядаємо, щоб за направленням на ВЛК не потрібно було фізично іти до ТЦК та СП. Фактично за згодою людини, якщо вона хоче, ми можемо вивантажити це в "Резерв+". Це за бажанням людини", — заявила вона.

За її словами, військовозобов'язані зможуть обрати або отримати направлення на проходження ВЛК під час особистого візиту до ТЦК, або отримати його в застосунку "Резерв+".

"Такої технічної можливості ще немає, але це потрібно, щоб розвантажити ТЦК і не створювати додаткових черг на таку формальну дію, отримати направлення це формальна дія", — підсумувала Черногоренко.

Зазначимо, 20 травня речник Міністерства оборони, старший лейтенант Дмитро Лазуткін заявив, що українці, що визнані обмежено придатними, протягом 9 місяців повинні пройти повторну військово-лікарську комісію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua