• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

У Міноборони відповіли на претензії Білорусі

Україна готова розслідувати інцидент із падінням ракети у Брестській області Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Міністерства оборони України у відповідь на звинувачення Білорусі у тому, що це була українська ракета, повідомляє "ДС".

У Міноборони зазначили, що 29 грудня Росія здійснила чергову масовану ракетну атаку на Україну.

"Що стосується тверджень білоруської сторони, українській стороні відомі відчайдушні й наполегливі прагнення Кремля втягнути Білорусь у свою агресивну війну проти України. У цьому зв’язку українська сторона не виключає й свідомої провокації з боку держави-терориста росії, яка проклала такий маршрут для своїх крилатих ракет, щоб спровокувати їхнє перехоплення у повітряному просторі над територією Білорусі. Українська сторона, залишаючи за собою безумовне право на оборону та захист власного неба, є, водночас, готовою до проведення в Україні об’єктивного розслідування інциденту", — йдеться у повідомленні.

В оборонному відомстві додали, що Україна готова запросити до участі в такому розслідуванні авторитетних експертів з-поміж держав, не пов'язаних із підтримкою держави-терориста Росії в будь-якій формі.

Як повідомляла "ДС", 29 грудня в Білорусі заявили, що ППО РБ збило в небі над Брестською областю ракету С-300, нібито випущену з території України. Ракета впала на поле.

Білорусь вимагає від України розслідувати інцидент із падінням ракети у Брестській області.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua