• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Міносвіти вирішили "поглиблено вивчити" дисертацію Ківи

Експертна рада Міністерства освіти і науки прийняла рішення відправити на "поглиблене вивчення" кандидатську дисертацію народного депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Іллі Киви

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив один з членів експертної комісії після завершення засідання, передає "ДС" з посиланням на Bihus.Info.

"Експертна рада прийняла рішення відправити цю роботу на поглиблене вивчення в декілька наукових закладів", — повідомив він.

Експертна рада також запрошувала народного депутата на це засідання, де мала розглядатися його дисертація. Однак Ілля Кива не прийшов.

Інший представник комісії зазначив, що до дисертації Ківи "є серйозні зауваження".

Вивчати роботу нардепа експертна рада почала ще на засіданні 15 червня.

На цьому ж засіданні експертна рада розглядала докторську дисертацію Ірини Жукової — офіційної опонентки Іллі Киви на захисті його кандидатської дисертації. За даними журналістів, Ірина Жукова могла брати участь у фальсифікації документів в дисертації нардепа на сайті МАУП.

Як повідомляла "ДС", 26 квітня 2021 року нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив дисертацію на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)". Атестаційна комісія в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України одноголосно підтримала захист дисертації.

Після захисту Кива вийшов до журналістів, яких не пустили на захід.

За інформацією ЗМІ, кандидатська дисертація Іллі Киви має низку істотних недоліків, які нівелюють її наукову цінність. Також супровідні документи до неї — підроблені. Так, робота одіозного нардепа містила підроблені довідки, посилання на його наукові статті та виступи, яких не існує, вигадані терміни тощо.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua