• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У МВС хочуть розвивати волонтерський пожежний рух

 Міністерство внутрішніх справ зацікавлено в розвитку добровільного пожежного руху в Україні 

Денис Монастирський зустрівся з послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен
Денис Монастирський зустрівся з послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час зустрічі з Надзвичайним та повноважним послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен, передає "ДС".

"Жодна розвинена країна не працює виключно за рахунок державних пожежних служб. Досвід колег із Німеччини, де залучено більше мільйона добровольців-вогнеборців, демонструє свою ефективність. Ми зацікавлені у запозиченні німецького досвіду у створенні ефективної моделі волонтерського, добровільного пожежного руху", — зазначив очільник МВС. 

Сторони висловили сподівання, що проєкт, спрямований на створення та розвиток добровільних пожежних дружин у територіальних громадах, підтримає Німецьке товариство міжнародного співробітництва, яке працює в Україні за дорученням Федерального уряду Німеччини і взаємодіє з органами системи МВС.

Як писала "ДС", ексзаступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, який обіймав цю посаду в команді колишнього міністра Арсена Авакова, став радником нового очільника міністерства Дениса Монастирського.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua