• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У нас найнеадекватніший ворог за 100 років, - Зеленський про Путіна

Президент України Володимир Зеленський вважає президента РФ Володимира Путіна найнеадекватнішим ворогом за останні 100 років

Реклама на dsnews.ua

Про це пише "ДС" з посиланням на інтерв'ю президента України центральноазіатським ЗМІ.

"У нас найнеадекватніший ворог, якого можна було уявити за 100 років. Я знаю, що дружба між нами — країнами Центральної Азії — посилить Україну, будь-яку з країн це точно посилить. Але що скаже Путін? Уявіть собі. Я б дуже хотів, щоб у нас було більше зустрічей, був діалог на рівні лідерів країн. Люди завжди домовляться і я в цьому абсолютно впевнений", — каже Зеленський.

Український президент принагідно й зазначив, що Путін "не настільки сильний і точно не вічний".

"Усі ваші країни, народи переживуть Кремль, і всі переживуть Путіна, 100%. Тому я теж думаю, що треба думати про те, що буде через 10-20 років між людьми наших країн. Якщо хтось когось не поважає, не буде ні контрактів, ні економік – нічого не буде, будуть візи, кордони, черги, не буде літаків, не буде великої кількості рейсів. А якщо люди поважають одне одного, то все буде дуже швидко. Я дуже відкрита людина, мені нема чого приховувати, я знаю, що мені потрібно посилювати дружбу України з іншими країнами, для цього я завжди готовий йти на перший крок", — додав Зеленський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua