• USD 40.7
  • EUR 43.9
  • GBP 51.9
Спецпроєкти

Путін намагається зірвати мирний саміт у Швейцарії, - МЗС України

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на повідомлення медіа про нібито готовність президента РФ Володимира Путіна до припинення вогню

Реклама на dsnews.ua

МЗС України відреагувало на повідомлення про нібито готовність Володимира Путіна до переговорів про перемирʼя, пише "ДС".

"Чому російські "джерела" раптом повідомляють ЗМІ, що Путін готовий зупинити війну на нинішніх лініях зіткнення? Все дуже просто. Путін відчайдушно намагається зірвати мирний саміт у Швейцарії 15-16 червня. Він боїться його успіху. Його оточення посилає ці фальшиві сигнали про нібито готовність до припинення вогню, попри те, що російські війська продовжують жорстоко атакувати Україну, а їхні ракети і безпілотники обстрілюють українські міста і громади", – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністр вважає, що наразі Путін не має жодного бажання припинити свою агресію проти України.

"Лише принциповий та об'єднаний голос світової більшості може змусити його обрати мир, а не війну. Це те, чого покликаний досягти Саміт миру. Ось чому він так його боїться", – додав він.

Кулеба наголосив, що у зв'язку з цим так важливо, щоб на даному Саміті миру були присутні якомога більше лідерів з усіх континентів і частин світу.

"Коли весь світ висловиться на підтримку відновлення повної сили Статуту ООН і міжнародного права, Росія буде змушена зробити вибір на користь миру", – вважає він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua