• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У новостворених Сил безпілотних систем запрацював власний сайт і рекрутинг (ВІДЕО)

Сили безпілотних систем ЗСУ офіційно запустили власний сайт, де також запрацював, зокрема, рекрутинг

Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо з сайту СБС, передає "ДС".

Символом новоствореного роду військ є ластівка. Військові вказують, що це відображення тендітної але незламної української душі.

"Швидкий та маневровий птах-будівельник, поява якого є символом звістки. Поява нашого технологічного птаха є звісткою про те, що Україну чекає перемога в цій нерівній війні!" — йдеться на сайті.

На сайті також розміщена інформація про цей рід військ, коротка біографія його Командувача СБС Вадима Сухаревського та анкета для охочих приєднатися до цієї структури. Також на сайті опублікували промо-ролик.

Нагадаємо, 10 лютого командира 59 окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка Вадима Сухаревського призначили одним із заступників тоді ще новопризначеного головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського. Він мав відповідати за напрямок безпілотних систем і розвитку застосування дронів.

Ще 6 лютого президент Володимир Зеленський доручив опрацювати питання створення у структурі ЗСУ окремого роду сил — Сил безпілотних систем. Їхня мета — нарощування спроможностей ЗСУ щодо використання безпілотних та роботизованих повітряних, морських і наземних систем. А ще — забезпечення готовності до застосування таких систем за призначенням.

Сам Сухаревський зауважував, що формування Сил безпілотних систем дасть змогу поліпшити підготовку пілотів дронів та їхню ротацію на фронті.

10 червня міністр оборони Рустем Умєров офіційно призначив заступника головнокомандувача Збройних сил Вадима Сухаревського командувачем Сил безпілотних систем.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua