• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Путіна дозволили громадянам Росії з ОРДЛО брати участь в російських виборах

Жителі окупованої території Донецької та Луганської областей, які отримали російське громадянство, зможуть взяти участь у виборах у вересні 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар генеральної ради правлячої партії "Єдина Росія" Андрій Турчак під час поїздки до Ростова, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Не повинно бути такої ситуації, коли громадянин РФ, незалежно від території, місця, де він проживає, був би уражений в політправах... Ці 500 тис. чоловік (на Донбасі), що прийняли російське громадянство, вони візьмуть участь у виборах до Держдуми", — сказав Турчак.

За інформацією пресслужби "Єдиної Росії", відповідну угоду про участь жителів ОРДЛО в російських виборах підписали Турчак і один з керівників організації "Союз добровольців Донбасу", ексватажок терористів "ДНР" Олександр Бородай.

Висування кандидатів попереднього голосування завершується 14 травня. На участь в процедурі заявки подали майже 5300 кандидатів. Трохи менше половини — це представники громадських організацій.

У свою чергу, Бородай підкреслив, що "Союз добровольців Донбасу" піде на майбутні вибори разом з партією "Єдина Росія".

"Єдина Росія" — це, перш за все, — і для нас це принципово важливо — партія президента Володимира Путіна. Збереженням республік, що виникли навесні 2014 року, ми зобов'язані перш за все президенту РФ. Тому у нас особливий обов'язок і особливі обов'язки перед ним. Природно, ми готові підтримати партію Путіна", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 24 квітня 2020 року президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким спрощується процедура отримання громадянства Росії для громадян низки країн, в тому числі і України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua