• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Путіна "турбуються" через "розрив зв'язків" України і Росії

У відносинах України і Росії скоро не залишиться простору для взаємних кроків

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в понеділок журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи нові санкції Києва, в тому числі проти представництва Росспівробітництва в Україні, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

Відповідаючи на питання про те, чи будуть Москвою зроблені взаємні заходи, Пєсков зазначив: "Ми скоро, напевно, з Україною вже дійдемо до такого рівня взаємовідносин, що для взаємності більше не залишиться місця — ні для перших кроків, ні для кроків на основі взаємності".

"Ми розірвемо взагалі все, що є. Це погано", — заявив представник Кремля, додавши, що такі новини можна сприймати "тільки з глибоким жалем".

На питання, чи позначиться ситуація з Росспівробітництва в Києві на діяльності Національного культурного центру України в Москві, Пєсков зазначив, що "принцип взаємності ніхто не відміняв".

"Але, безумовно, російська сторона буде реагувати таким чином і так, щоб це найкраще відповідало нашим власним інтересам", — вказав прессекретар Путіна.

Нагадаємо, 4 квітня президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції щодо Росспівробітництва, компанії "Волга-Дніпро" і ще 77 підприємств.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua