• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

У Раді безпеки Росії відправили "ЛДНР" клянчити "репарації" у Заходу

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що так звані "ЛНР" та "ДНР" мають право вимагати репарації від Заходу, який, за словами Патрушева, нібито "спонсував українських нацистів"

Микола Патрушев
Микола Патрушев / kremlin.ru
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Аргументи та факти", передає "ДС".

"Це Росія має право вимагати репарації від країн, які спонсорували нацистів в Україні, та злочинного київського режиму. "ДНР" і "ЛНР" повинні вимагати від них відшкодування всієї матеріальної шкоди за вісім років агресії", — розфантазувався Патрушев.

За його словами, "населення України також заслуговує на репарації від головних розпалювачів ситуації в особі США та Англії, які змушують українських громадян воювати, надають підтримку неонацистам, накачують їх озброєнням і направляють своїх військових радників та найманців".

Патрушев додав, що багато громадян України, як і раніше, довіряють тому, що кажуть їм Захід і "київський режим", проте "протверезіння рано чи пізно прийде": "Їм ще належить розплющити очі і побачити, що країни фактично немає, що генофонд народу, його культурна пам'ять західниками знищуються і замінюються на шалені гендерні концепції та порожні ліберальні цінності".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua