• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

У Раді розповіли про ситуацію на українсько-російському кордоні

Ситуація на українсько-російському кордоні, де спостерігається скупчення російських військ, контролюється і підстав для паніки немає

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму Facebook секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко за підсумками засідання Комітету, повідомляє "ДС".

"На засіданні Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухали Начальника Генерального штабу Збройних сил України та начальника Управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби стосовно ситуації на кордоні та щодо можливого військового вторгнення Російської Федерації. Також, вчора Комітет провів виїзне засідання в Службі зовнішньої розвідки України", — Повідомив він.

За словами нардепа, на виїзному засіданні обговорили питання щодо діяльності СЗРУ та зовнішньополітичної обстановки.

"Тільки в комплексі така інформація дає можливість зробити певні висновки та оцінити ситуацію навколо наших кордонів. Якщо не вдаватися в деталі і коротко резюмувати, то станом на сьогодні ситуація контрольована і підстав для паніки немає", — резюмував Костенко.

Нагадаємо, американська розвідка виявила, що Кремль планує наступ на Україну на кількох фронтах вже на початку наступного року за участю до 175 тисяч військовослужбовців.

За даними Міністерства оборони України, на кордоні з Росією угруповано близько 90 тисяч військових.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua