• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

У Раді закликали Зеленського змусити українців молитися у хвилину мовчання

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Георгій Мазурашу ініціював проєкт звернення до президента Володимира Зеленського про "оголошення загальнонаціонального щоденного часу молитви за перемогу та звільнення усієї території України від російської окупації"

Реклама на dsnews.ua

Картка проєкту опублікована на сайті ВР, передає "ДС".

Наразі тексту постанови чи пояснювальної записки на сайті немає, але Мазурашу пояснив свою позицію на сторінці у Facebook.

"Бог на стороні України, яка зазнала нічим не оправданого збройного нападу російської федерації, тому ми сміливо можемо звертатися до Бога з надією на допомогу в досягненні перемоги та звільненні всієї території України від російської окупації. Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України.

Хвилина мовчання проходить щодня о 9:00. Цілком логічним було б саме цей час оголосити загальнонаціональним щоденним часом молитви за перемогу та звільнення всієї території України від російської окупації", – вважає Мазурашу.

Як писала "ДС", нардепка від "Слуги народу" Мар'яна Безугла у День волонтера запропонувала українцям, які цим займаються, відправитися на фронт війни з Росієїю.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua