• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

У Росії скасували святкування дня міста, мешканці якого масово загинули на війні в Україні

У Совєтську Калінінградської області Росії скасували святкування дня міста через те, що на Харківщині загинуло надто багато місцевих військових

Розбитий танк російських окупантів
Розбитий танк російських окупантів / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у соцмережі "Вконтакті" повідомив голова Совєтського міського округу Григорій Соколовський, повідомляє "ДС".

"Від імені керівництва міста Совєтська повідомляю Вам про непросте рішення, яке ми змушені ухвалити – святкування дня міста Совєтська скасовано", — написав Соколовський.

За його словами, "це рішення стало підсумком серйозного колективного обговорення за участю чиновників, представників депутатського корпусу та громадськості, журналістів та діячів культури нашого міста".

"Причина – напружена ситуація в зоні бойових дій і загибель наших земляків, які виконували військовий обов'язок. Після похорону одного з учасників спеціальної воєнної операції, який пройде цього четверга, радісно співати і танцювати вважаємо вкрай неетичним і непробачним по відношенню до пам'яті полеглих та їхніх родичів ", — додав Соколовський.

Також російський чиновник заявив, що "влаштовувати, як дехто пропонує, свято у усіченому форматі ми не станемо".

"День міста був, є і буде, а життя хлопців, які сьогодні захищають інтереси та цілісність Росії у боротьбі з русофобським колективним Заходом, уже не повернути", — озвучив Соколовський маячню російської пропаганди.

Як повідомляла "ДС", з початку контрнаступу в Харківській області 6 вересня українським військовим вдалося звільнити близько 388 населених пунктів та 150 тисяч осіб.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua