• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У російської пропагандистки сталась істерика після інтерв’ю голови СБУ, - експерт

СБУ перемагає росіян у війні спецслужб. Вся "бавовна" палає або на російській, або на тимчасово окупованій території

Ольга Скабєєва
Ольга Скабєєва / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це пише політолог Тарас Загородній, передає "ДС".

"Після великого інтерв’ю голови СБУ "розірвало" російську пропагандистку Скабєєву. А що ж сталось? Голова СБУ натякнув, а фактично підтвердив, що за вибухом Кримського мосту стоїть його Служба. І за жовтневою атакою морських дронів на кораблі РФ у Севастопольській бухті теж. Скабєєва, очевидно погано слідкувала за новинами, адже колеги вже писали, що 90% успішної "бавовни" в РФ та на окупованих територіях — справа рук Служби", — вважає Загородній.

На думку політолога, інтерв’ю Малюка демонструє той масив роботи, який Служба здійснює як в тилу, так і за лінією фронту.

"Тільки одна цифра: СБУ за рік викрила понад 300 російських агентів. Деякі з них вже отримали 15 років тюрми за державну зраду. А декого вдалося "перешнурувати" — їх використовують для дезінформації ворога", — підкреслює експерт.

"Але в першу чергу з розмови очевидно, що наші перемагають росіян у війні спецслужб. Адже вся "бавовна" від спецслужб палає або на російській, або на тимчасово окупованій території Росіяни в цій контррозвідувальній грі зазнали повної поразки. І саме цей факт викликає істерику в пропагандистів", — резюмує Завгородній.

Нагадаємо раніше, голова СБУ Василь Малюк дав велике інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову в якому вперше було оприлюднено деталі унікальних операцій та названі імена героїв, які їх проводили. 

    Реклама на dsnews.ua