• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

У розвідці розповіли, чого Кремль боїться найбільше (ВІДЕО)

Найбільше в Кремлі бояться зміни режиму та фрагментації Російської Федерації

Вадим Скібіцький
Вадим Скібіцький
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький під час дискусії "Україна та світ попереду 2024", передає "ДС".

Цими двома страхами керівництва РФ, зокрема очільника Володимира Путіна, пояснюється чинна політика влади.

"Найбільше чого вони бояться? Дуже просто, двох речей. Перше — це зміна режиму в Москві. І друге — це фрагментація або розпад РФ. Відповідно, для того, щоб це зберегти, Росія і проводить таку політику, яка є на сьогодні", — заявив Вадим Скібіцький.

А щодо до цілей Росії у війні проти України на 2024 рік, то ними залишаються вихід на адмінкордони Донецької та Луганської областей і збереження контролю над усіма тимчасово окупованими українськими територіями.

"Цілі, які ставив перед собою Путін щодо проведення так званої "СВО", — не досягнуті ані у 2022, ні у 2023 році. Він їх просто переносить на наступний рік", — зазначив Вадим Скібіцький.

Стратегічним завданням для України залишається деокупація всіх захоплених агресором територій. У цьому контексті активні дії на Кримському півострові, за словами представника воєнної розвідки, матимуть вплив і на інші ділянки фронту.

За словами представника ГУР МО, Крим для РФ наразі є транзитною зоною для постачання всього озброєння, боєприпасів, особового складу з території Росії до південних регіонів — Херсонської та Запорізької областей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua