• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У "Слуги народу" Ясько знайшлися нові зв'язки з "русским миром"

Батько народного депутат від "Слуги народу", голови делегації ВР у ПАРЄ Єлизавети Ясько, яка готується очолити комітету Ради з зовнішньої політики, є головою громадської організації "Російська музика і культура"
Єлизавета Ясько. Фото: УНІАН
Єлизавета Ясько. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Відомості про це містяться в державних реєстрах, інформує "ДС".

Пошук в реєстрах показує, що Єлизавета Олексіївна Ясько є засновником громадської організації "Йелоу блу стретеджи" разом з Олексієм Андрійовичем Ясько.

Також у реєстрах зазначено, що Олексій Ясько є засновником ще кількох організацій, у тому числі - Всеукраїнської громадської організації "Російська музика і культура" та Національного камерного ансамблю "Київські солісти".

За даними Вікіпедії, Олексій Андрійович Ясько (укр. Олесь Ясько) - український скрипаль, директор і виконавець Національного ансамблю солістів "Київська камерата". Заслужений артист України, Народний артист України. Лауреат I премії на Всеукраїнському конкурсі скрипалів ім. Н. Ст. Лисенко.

Відомості про родичів Єлизавета Олексіївна Ясько та Олексієм Андрійовичем Ясько на Вікіпедії і в Фейсбуці відсутні, однак імені можна робити висновок, що це батько і дочка. До того ж на Фейсбуці вони є "друзями".

Нагадаємо, раніше Єлизавета Ясько зізналася, що перед самим початком російської агресії вона закінчила Московський державний університет. Також вона зізналася, що під час навчання в Оксфорді відвідувала лекції хрещеною дочки Путіна Ксенії Собчак.

    Реклама на dsnews.ua