• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У "Слузі народу" назвали головну мету нового голови МВС

Одним з головних завдань новопризначеного міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського стане розділення МВС і виокремлення Нацгвардії, прикордонної і, ймовірно, міграційної служби

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Україна 24", передає "ДС".

Він уточнив, що мають бути розділені Нацгвардія, поліція і прикордонна служба.

"У нас як у правлячої коаліції є план інституційний щодо отого, що такі великі міністерства треба розбивати на декілька інстанцій – Нацгвардія має бути розʼєднана з поліцією, і прикордонна служба також. Одне з таких головних завдань, які будуть стояти перед міністром – це зробити розділення цих частин", — зазначив Арахамія.

За його словами, Прикордонну службу "точно" заберуть з МВС, а щодо міграційної служби – "питання відкрите".

Арахамія додав, що Аваков був проти такого розділення, і "ця дискусія тривала вже два роки".

Протягом найближчого місяця Денис Монастирський буде проводити повний аудит в МВС, а потім зробить відповідні заяви.

"Він сьогодні (у пʼятницю – ред.) мені сказав, що він вирішив умовно на місяць зникнути з інфополя, для того, щоб, по-перше, провести аудит того, що є, і вийти через місяць з пресконференцією, де він розкаже, чим він буде займатися, коли він бачить втілення якихось програм, щоб ми його потім як парламент могли контролювати", — сказав Арахамія.

Як повідомляла "ДС", 13 липня Арсен Аваков написав заяву про відставку з посади глави міністерства внутрішніх справ. Увечері того ж дня відбулося засідання провладної фракції "Слуга народу", на якому президент Володимир Зеленський запропонував на посаду міністра Дениса Монастирського, голову комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua