• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У "Слузі народу" розповіли, кого бачать у кріслі Разумкова після його відставки

У парламентській фракції "Слуга народу" вважають, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков точно піде у відставку

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила нардепка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Вона зазначила, що всередині фракції немає "жодного розколу" в питанні щодо відставки Дмитра Разумкова, і вже відомо, хто є основним кандидатом на його посаду.

"Дійсно, це рішення досить важке. Йдеться про внутрішньофракційний конфлікт, це саме політичний вимір нашої фракції зараз делегувати іншій людині посаду голови парламенту. У нас зараз основний кандидат — це Руслан Стефанчук", — сказала вона.

За словами Кравчук, відставка спікера вже є очевидною.

"В чому основна різниця. Володимир Зеленський без Дмитра Разумкова став би президентом. А Разумков без президента не став би головою парламенту. Ми в тому самому Трускавці два роки тому делегували різних людей на різні посади, зокрема на голову Верховної Ради. І наше завдання — виконувати програму президента, програму партії, бо ми з нею прийшли", — заявила нардепка.

Щодо можливого переходу Разумкова в опозицію вона зазначила: "Я не впевнена, що він перетвориться на, умовно, Гео Лероса, який критикує все, що пов’язано з президентом. Але щоб зрозуміти, чи піде Разумков, після очевидного голосування за відставку, на мою думку, це очевидно відбудеться — треба розуміти, яка буде його позиція і на якій програмі він базується.

Як писала "ДС", фракція партії "Слуга народу" зібрала понад 150 підписів за відставку Дмитра Разумкова з посади голови парламенту. Процедуру відкликання планують розпочати вже цього тижня.

Президент Володимир Зеленський заявив, що партія "Слуга народу" "має мільйони питань" до Разумкова, і він вже не є членом команди.

Дмитро Разумков зі свого боку запросив колег на засідання фракції в Києві у понеділок, 4 жовтня, пообіцявши відповісти там на всі претензії та питання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua