• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

У Соловйова визнали, що мета Путіна – геноцид українців (ВІДЕО)

Президент Росії Володимир Путін хоче змусити українців "стерти ідею бути українцем"

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі програми Володимира Соловйова на пропагандистському каналі "Росія 1" заявив один із її гостей, передає "ДС".

"От що, до речі, говорить із цього приводу (заступник голови Держдепу США — "ДС") Вікторія Нуланд. Вона, коли говорить із цього приводу, що, мовляв, геноцид (президент Росії — "ДС") влаштовує, так вона конкретно говорить: ", у чому мета Путіна: стерти ідею бути українцем". Так я з Вікою Нуланд згоден! Віко, ти геній!", — сказав він.

За словами учасника шоу, "цю ідею треба стерти від початку і до кінця — вона сто років отруює життя слов'янським народам".

"Насправді, російським людям сказали, що вони (тепер українці — "ДС")... Це абсолютно образлива назва. Бути одним із російських народів — і раптом виявитися українцями. Йдеться про українство (а не про країну — "ДС")!", — додав пропагандист.

Він також заявив, що українці нібито є "одним із російських народів".

"Їм (українцям — "ДС") сказали, що "ви не росіяни, ви повинні їх ненавидіти і з ними воювати". Ось цю ідею треба витравити повністю — і ця робота буде вестися дуже довго. Скільки ми з них це діло будемо витравлювати… Але, перш ніж почати це витравлювати і, перш ніж вони почнуть це усвідомлювати, що треба навчатися та бачити інше життя, їх спочатку потрібно переконливо перемогти", — додав учасник шоу Соловйова.

Журналістка видання The DailyBeast Джулія Девіс назвала промову пропагандиста "геноцидною бесідою".

"Більше розмов про геноцид на російському державному телебаченні: "пундит" згоден з тим, що мета Путіна — стерти саму ідею бути українцем. Навіть назву "українці" він вважає образливою і не бачить причин існування всієї цієї нації чи народності поза "російською" ідентичностю ", — написала вона.

Нагадаємо, у четвер, 14 квітня, Верховна Рада визнала війну Росії проти України геноцидом нашого народу, а Росію — країною-терористом.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua