• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

У столиці терміново змінюють рух транспорту: що треба знати

Оперативно змінять рух наземного транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть для зручності зупинки громадського транспорту, змінять деякі дорожні знаки

Транспорт у Києві
Транспорт у Києві
Реклама на dsnews.ua

Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС щодо ситуації із підтопленням декількох станцій метро у Києві. Про це в соцмережах написав міністр МВС Ігор Клименко, пише "ДС".

У звʼязку із закриттям підземки — 6 станцій метро, основне навантаження із перевезення громадян припаде на наземний громадський транспорт. Відповідно його стане більше, тож дорожній рух може значно ускладнитися.

"Вніс пропозицію, яку підтримали під час засідання Комісії: впроваджуємо зміни в організації дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг столиці", — каже Клименко.

Так збільшать пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора, перенесуть для зручності зупинки громадського транспорту, змінять деякі дорожні знаки. 

Детальніше про зміни обіцяють повідомити у Департаменті патрульної поліції і анонсувати всі нововведення, які, переконаний, попередять транспортний колапс у столиці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua