• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Зеленського готують чергове засідання РНБО: коли і що можуть розглянути

Наступне засідання Ради національної безпеки і оборони України буде присвячено проблемам контрабанди та використання надр країни, воно відбудеться 8 або 15 жовтня в залежності від рішення президента України

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар відомства Олексій Данілов у ситуаційному центрі в Офісі президента у вівторок, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Найближче засідання Ради національної безпеки і оборони має відбутися або в цю п'ятницю (8 жовтня, — "ДС"), або в наступну п'ятницю (15 жовтня, — "ДС"). Це залежить це того, яке рішення прийме президент нашої країни", — заявив Данілов.

За його словами, на засіданні буде заслухано ситуацію про стан справ із контрабандистами в Україні.

"Кожен відповідальний державний орган повинен буде відзвітувати по кожній особі, на яку було накладено санкції за контрабанду", — сказав Данілов.

"Друга ситуація буде пов'язана з надрами. Ми вже майже закінчили ситуацію, пов'язану з публічним (освітленням — "ДС") з усіма надрами. Вона буде у відкритому доступі, і ви все це побачите після засідання РНБО", — розповів секретар РНБО.

За його словами, "там будуть також ті ліцензії, які, до слова, сьогодні у багатьох кампаній, як з'ясувалося, рахуються на офшорах".

Данілов також анонсував появу протягом найближчих днів низки указів щодо рішень РНБО, пов'язаних із т.зв. "злодіями в законі" і з криміналітетом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua