• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Зеленського з'явилися чотири нових радника

Президент Володимир Зеленський своїм указом здійснив трансформацію роботи інституту уповноважених президента в гуманітарних питаннях, в результаті чого були призначені четверо нових радників-уповноважених

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Так, напрямок державної роботи щодо прав людей з інвалідністю істотно розширюється. У сферу відповідальності входить забезпечення здійснення президентом повноважень щодо дотримання конституційної норми про визнання в Україні людини, її життя і здоров'я, честі і гідності, недоторканності і безпеки найвищою соціальною цінністю. На посаду радника — уповноваженого з питань безбар'єрності призначена голова громадської організації "Безбар'єрність" Тетяна Ломакіна.

Напрям державної роботи з прав дітей тепер поширюється на сферу дитячої реабілітації. Відповідні обов'язки виконуватиме радник — уповноважений з прав дитини та дитячої реабілітації. На цю посаду призначена виконавчий директор громадської організації "Відчуй" Дарина Герасимчук.

Напрямок уповноваженого з питань реабілітації учасників бойових дій залишається за Вадимом Свириденком, який буде працювати в статусі радника — уповноваженого з питань учасників бойових дій.

Також напрямок уповноваженого президента з контролю за СБУ було замінено на радника — уповноваженого з питань Фонду президента України щодо підтримки освіти, науки і спорту. Це має дозволити активізувати виконання державних гуманітарних програм. Новим радником — уповноваженим призначена Ольга Будник.

Відзначається, що всі четверо радників — уповноважених мають достатній професійний досвід, особисті амбіції і авторитет у відповідних спільнотах.

Як повідомляла "ДС", міністр інфраструктури Олександр Кубраков призначив своїм штатним радником ексглаву Придніпровської залізниці Івана Федорка.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua