• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У "жовтій" Одесі мерія посилює карантин і переходить на дистанційку

В Одесі у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та з метою запобігання поширенню COVID-19 міська рада переходить на дистанційний режим роботи

Реклама на dsnews.ua

Відповідне розпорядження підписав одеський міський голова Генадій Труханов, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу міськради.

Таким чином, з 12 березня у виконавчих органах Одеської міської ради запроваджується дистанційна робота (до особливого розпорядження).

З цього ж дня керівникам виконавчих органів міськради рекомендовано затвердити графіки чергування працівників, забезпечити скасування, перенесення або переведення в онлайн-формат усіх заходів, проведення яких заплановано.

Як зазначається, на період посилення карантинних заходів особистий прийом громадян керівним складом Одеської міської ради призупинено, а звернення громадян будуть прийматися через електронну пошту.

"За спеціальним режимом роботи з 12 березня працюватимуть Департамент надання адміністративних послуг та Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради. Комунальним підприємствам та установам Одеської міської ради рекомендовано, за можливості, запровадити дистанційну роботу з 12 березня 2021 року", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, станом на 11 березня Одеська область перебуває у "жовтій" зоні карантину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua