• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Україна почала виробляти снаряди, але розраховує і на допомогу партнерів, — Камишін

Україна розраховує на постачання снарядів від країн-партнерів, хоча й поновила власне виробництво

Снаряди
Україна почала виробляти снаряди, але розраховує і на допомогу партнерів
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів перед початком Форуму оборонної промисловості ЄС-Україна у Брюсселі міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми почали виробляти артилерійські боєприпаси, але, як і по інших позиціях, їх ніколи не буде достатньо вироблятись в Україні. Скільки б ми не виробляли і як би ми не збільшували власні спроможності, ми будемо й далі залежати від постачання ззовні", — заявив він.

Камишін зазначив, що сьогоднішня війна — найбільша у поколінні, і потреба України є більшою, ніж оборонні спроможності всіх країн вільного світу разом.

"Тому ми не говоримо зараз про забезпечення повної потреби наших Сил оборони — вона дуже велика. Ми говоримо про те, що ми стали вагомим внеском у забезпечення Сил оборони", — зазначив міністр.

За словами Олександра Камишіна, перед українською оборонною промисловістю нині постають три головні виклики: фінансування, постійні обстріли та глобальний дефіцит вибухових речовин та пороху для виробництва артилерійських боєприпасів.

"Все решта перестало для нас бути складнощами", — сказав він.

Як писала "ДС", німецький збройовий гігант Rheinmetall поставить Україні прототипи артилерійських снарядів з дальністю ураження 100 км.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua