• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Україна не погодиться: Єрмак виключив замороження війни

Українська сторона не погодиться на замороження бойових дій

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Офісу українського президента Андрій Єрмак в Давосі, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Цей президент і ця його команда ніколи не погодиться і не прийме жодного замороження конфлікту. Це неприйнятно українським суспільством… Україні не потрібні заморожені конфлікти. Україні потрібен справедливий мир. І Україна хоче запобігти будь-яким потенційним агресіям у майбутньому і використовує цю можливість", – наголосив він.

Підбиваючи підсумки четвертого раунду перемовин щодо українського плану завершення війни, що об'єднав понад 80 країн та організацій з Європи, Азії, Глобального Півдня, глава Офісу президента відзначив, що у всіх учасників – спільне бачення загальних принципів формули миру, які стосуються незалежності, територіальної цілісності України та статуту ООН.

Єрмак зазначив, що "буде неправдою, якщо я скажу, що всі позиції – абсолютно однакові".

"Важливо, що всі країни, які долучаються (до дискусій) справді й відверто хочуть взяти участь і допомогти покласти край цій війні та встановити мир. Але є різні думки й ідеї, як це можна зробити. В різних країн – різний досвід… І це добре, тому що універсальна формула й план — це поєднання різних позицій і зусиль, але, знову ж таки, базуючись на головних принципах, на які спирається міжнародне право та статут ООН", – зазначив голова ОП.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua