• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Україна закликала ОБСЄ почати дистанційний моніторинг ситуації в Криму

Україна закликає СММ почати дистанційний моніторинг ситуації в окупованому Криму. Постпред Євген Цимбалюк у Раді ОБСЄ наголосив на незаконності перетворення Криму в російський воєнний форпост

Постпред Євген Цимбалюк у Раді ОБСЄ наголосив на незаконності перетворення Криму в російський воєнний форпост
Постпред Євген Цимбалюк у Раді ОБСЄ наголосив на незаконності перетворення Криму в російський воєнний форпост
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Постійний представник України при міжнародних організаціях Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ 7 жовтня у Відні, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ" .

Також політик звернув увагу на те, що збройні формування РФ обмежують доступ СММ до окупованих територій уздовж узбережжя Азовського моря.

"Це відбувається в той час, коли комерційні судна продовжують стикатися зі штучними затримками, території Чорного та Азовського морів поступово мілітаризуються Росією, а Крим перетворюється на військовий форпост Росії", — заявив Цимбалюк.

Окремо у своєму виступі український дипломат засудив чергову кампанію примусового призову, оголошену 1 жовтня на окупованих територіях Криму та сході України.

За його словами, з 2014 року на військову службу до збройних сил Росії незаконно призвано вже понад 30 тисяч громадян України.

Як повідомляла "ДС", Латвія планує організувати велику міжнародну конференцію з питань окупації Криму як прикладу порушення міжнародного права.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua