• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Україна проведе спільні навчання з НАТО "Cossack Mace-2021"

Більше тисячі військовослужбовців з п'яти країн НАТО і України візьмуть участь в українсько-британських навчаннях "Cossack Mace"

На Миколаївщині завершилася конференція з планування українсько-британських навчань
На Миколаївщині завершилася конференція з планування українсько-британських навчань
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ в Facebook, передає "ДС".

"На Миколаївщині завершилась головна конференція з планування українсько-британського командно-штабного навчання із залученням військ "Cossack Mace — 2021", яке відбудеться за декілька місяців", — сказано у повідомленні Генерального штабу.

До проведення навчання планується залучити представників щонайменше 5 держав-членів НАТО та учасниць програми "Партнерство заради миру" — загалом йдеться про участь понад 1000 військовослужбовців.

Оперативно-стратегічний фон навчання враховує імовірний характер розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України. Відповідно до сценарію навчання, штаб і підрозділи багатонаціональної бригади будуть залучені до відбиття масштабного наступу збройних сил умовної країни-агресора.

Зокрема, будуть відпрацьовані дії в обороні з подальшим переходом у наступ з метою відновлення державного кордону та територіальної цілісності держави, яка зазнала агресії з боку однієї з вороже налаштованих країн-сусідів.

Ще одним завданням міжнародного навчання є подальше вдосконалення спроможностей Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів забезпечувати проведення масштабних міжнародних навчань, які є головним і ефективним інструментом подальшого посилення взаємосумісності Збройних Сил України та армій країн-членів НАТО.

🇬🇧🇺🇦 «Козак Мейс - 2021». Завершилась головна конференція з планування українсько-британського командно-штабного...

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Saturday, April 3, 2021

Нагадаємо, 1 квітня в механізованій бригаді імені князя Романа Великого, яка виконує завдання за призначенням у Луганській області, пройшли навчання танкових резервів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua