• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Україна уклала низку угод з американськими компаніями у сфері охорони здоров'я

Україна та США розширять співпрацю в боротьбі з раком, цукровим діабетом і серцево-судинними захворюваннями. Підписані угоди зі світовими лідерами у виробництві медичного обладнання, зокрема компаніями General Electric, Medtronic і MSD

Віктор Ляшко зустрівся з американськими колегами
Віктор Ляшко зустрівся з американськими колегами
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра охорони здоровʼя України Віктора Ляшко, передає "ДС".

За його словами, в ході візиту української делегації на чолі з президентом Володимиром Зеленським в США підписані угоди про співпрацю з низкою американських компаній-виробників медичного обладнання та лікарських засобів. Середні них General Electric, Medtronic і MSD.

"Інвестиції в якісну діагностику і лікування це те, що вимагає країна в цілому і кожен пацієнт зокрема", — підкреслив міністр.

Ляшко уточнив, що компанією Medtronic підписано угоду про розширення співпраці щодо серцево-судинних захворювань і цукрового діабету. Крім того, передбачена можливість локалізації виробництва окремих медичних виробів компанії в Україні та залучення українських вчених до досліджень.

Угода з General Electric передбачає наступне:

  • технічне забезпечення українських лікарень новітнім обладнанням;
  • ранню діагностику раку молочної залози за принципом "Діагностика одного дня";
  • розміщення виробництва в Україні, в тому числі по радіофармацевтичних препаратах;
  • участь у спільних наукових дослідженнях.

Домовленості з MSD дозволять Україні однією з перших країн у світі отримати інноваційні ліки від коронавірусу. Вони зараз знаходяться на третій стадії клінічних досліджень.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко провів зустріч зі своїм американським колегою Ксавʼє Бассерою й обговорив співпрацю між країнами у сфері охорони здоровʼя та боротьби з пандемією коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua