• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Україна закрила в'їзд ще одному російському акторові

Прикордонники заборонили в'їзд на три роки російському акторові та телеведучому Оскару Кучері через незаконне відвідування окупованого РФ Криму

Оскар Кучера
Оскар Кучера
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби, передає "ДС".

"Росіянин 1974 року народження прибув в Україну, маючи посвідку на проживання в нашій країні. Проте прикордонники встановили факти незаконного відвідування ним тимчасово окупованого Криму.

Сьогодні іноземець, який незаконно відвідував тимчасово окуповану територію України, залишав Україну рейсом "Київ-Варшава". Після оформлення його на виліт, прикордонники на три роки заборонили порушнику в'їзд на територію нашої держави, згідно з вимогами статті 13 закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", — сказано в повідомленні.

ДПСУ традиційно не вказує імʼя людини, яка потрапила під санкції, але за даними "Української правди" це Оскар Кучера, який днями представляв в Одесі свій літературно-драматичний проєкт.

Зазначається, що Держприкордонслужба готує лист до підрозділу Державної міграційної служби з ініціативою анулювати іноземцю-порушнику посвідки, яка дає йому право на тимчасове проживання в Україні.

Як повідомляла "ДС", 28 квітня Міністерство культури і інформполітики за поданням СБУ внесло російського репера Моргенштерна до "чорного списку". Йому заборонили вʼїзд на територію України

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua