• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Українці підтримали петицію до Зеленського про обладнання дитсадків відеокамерами

Президент Володимир Зеленський зобов'язаний розглянути електронну петицію про обов'язкове обладнання всіх закладів дошкільної освіти системами відеоспостереження, що набрала 25 тисяч підписів

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави, передає "ДС".

Петицію зареєструвала Аліна Ханумак ще 15 вересня. Документом пропонується розробити та внести на розгляд українського парламенту проект закону про обов'язкове встановлення відеокамер у всіх дитсадках, а саме в коридорах, їдальнях, спортивних та ігрових майданчиках, навчальних класах та інших приміщеннях загального користування, крім туалетів та роздягалень.

За словами автора петиції, це необхідно через "збільшення кількості випадків жорстокого поводження з дітьми в закладах дошкільної освіти як з боку їхніх однолітків, так і з боку вихователів, що проявляється в моральному (ігнорування дитини, систематичне приниження і знущання, словесні образи і т.п.) і/або фізичному насильстві". При цьому вона вказала, що без відео встановити факт жорстокого поводження майже неможливо, тому кривдники залишаються безкарними.

Тепер петицію має розглянути президент Володимир Зеленський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua