• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українці вже впливають на долю Європи, — Зеленський

Підписання декларації про європейську перспективу для України є важливим сигналом підтримки її євроінтеграційних прагнень

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Офісу президента, передає "ДС".

Як зазначається, Україна готова посилити європейську спільноту на сході континенту разом з Грузією і Молдовою.

"Саме тому лідери України та Польщі у спільній декларації відзначили потребу у стратегічному перегляді європейської політики сусідства та Східного партнерства, щоб гарантувати політику "відкритих дверей" для тих асоційованих партнерів, які мають європейські прагнення та відповідають визначеним умовам і критеріям. Логічно, що коаліція на підтримку членства України в Європейському Союзі почала формуватися саме з Литви та Польщі, які є нашими стратегічними партнерами. Але триває системна робота з усіма державами — членами ЄС для отримання змістовної політичної підтримки на шляху нашої країни до Євросоюзу", — йдеться в заяві.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що українці вже впливають на долю Європи.

"Українці вже впливають на нашу спільну європейську долю. Саме на нашій землі вирішується, яким буде майбутнє Європи. Ми забезпечимо повноцінну інтеграцію України до співдружності європейських країн, і це засвідчить, що базові цінності свободи, демократії та рівності на нашому континенті є ключовими елементами масштабного прогресу та розвитку", — наголосив глава держави.

Як писала "ДС", під час зустрічі у Варшаві 3 травня Володимир Зеленський і президент Польщі Анджей Дуда підписали декларацію про європейське майбутнє України.

Президенти України, Польщі, Латвії, Литви та Естонії також ухвалили спільну декларацію з нагоди річниці Конституції Речі Посполитої.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua