• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Українська розвідка повідомила про нарощування Росією бойової готовності на Донбасі

Командування Збройних сил Росії нарощує бойову готовність оперативного угруповання окупаційних військ на Донбасі

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це з посиланням на інформацію Головного управління розвідки міністерства під час брифінгу повідомила речниця Міноборони Марія Сальнік, передає "ДС".

«Командування ЗС РФ нарощує бойову готовність оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Так, цього тижня під контролем кадрових російських офіцерів у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів проведені командно-штабні тренування у загальній системі управління 8 армії Південного військового округу ЗС РФ з метою підтримання їх у готовності до застосування в умовах можливого загострення обстановки», — зазначила речниця.

Водночас, за її словами, головні зусилля російської пропаганди зосереджуються на переконанні світової спільноти у нібито правомірності та виправданості можливого застосування Збройних сил РФ проти України, як дієвого інструменту з недопущення виникнення в Криму катастрофічної ситуації, насамперед екологічної.

Нагадаємо, у пʼятницю, 2 квітня, депутат Державної думи РФ Андрій Козенко заявив, що Російська Федерація в разі подальшого загострення на Донбасі може офіційно ввести війська для "захисту" місцевих жителів і російських громадян.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua