• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Український посол закликав Німеччину ізолювати РФ у разі подальшої ескалації

Посол Андрій Мельник закликав Німеччину запровадити нові посилені санкції та повністю розірвати економічні відносини з Росією, якщо вона наважиться розширити свою агресію в Україні

Андрій Мельник
Андрій Мельник
Реклама на dsnews.ua

Про це Мельник заявив в інтерв'ю німецькій медіагрупі Redaktionsnetzwerk Deutschland, передає "ДС".

"Україна очікує, що уряд Німеччини" нарешті виконає обіцянку, дану на саміті НАТО у Бухаресті в 2008 році, і прийме Україну до альянсу якомога швидше", — заявив він.

Також посол закликав владу ФРН "відкласти відмовки" і допомогти Україні зміцнити свою обороноздатність, а також модернізувати збройні сили країни.

Дипломат підкреслив, що Київ чекає якнайшвидшого вступу країни до НАТО і Німеччина, яка, за його словами, є одним з чотирьох найбільших експортерів зброї у світі, повинна нарешті підтримати Україну в сфері обороноздатності та модернізації армії.

Як повідомляла "ДС", головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України на території тимчасово окупованого Криму та окремих районів у Донецькій і Луганській областях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua