• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Україна депортувала до Азербайджану кримінального авторитету зі списку РНБО

Україна видворила на Батьківщину 33-річного жителя Азербайджану із списку санкцій Ради національної безпеки і оборони

Кримінальний авторитет з Азербайджану
Кримінальний авторитет з Азербайджану / npu.gov.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, повідомляє "ДС".

Зазначається, що іноземець входив до сімейного оточення одного зі злодіїв у законі. Завдяки зв'язкам у кримінальному середовищі він здійснював контроль етнічних злочинних груп, які "спеціалізувалися" на майнових злочинах, а саме вимаганнях.

Нещодавно його ім'я постало у списку суб'єктів підвищеного злочинного впливу, до яких за рішенням РНБО в Україні застосовуються санкції. Крім того, такі особи підлягають примусовому поверненню до країни походження. Також їм на три роки заборонено в’їзд на територію української держави.

У поліції наголосили, що, незважаючи на це, азербайджанець на початку листопада незаконно потрапив до України. Співробітники управління стратегічних розслідувань ГУ Нацполіції в Києві встановили його місцезнаходження та примусово відправили до Азербайджану.

Нагадаємо, у рішенні Ради національної безпеки і оборони, яке стосувалося санкцій щодо кримінальних авторитетів і злодіїв у законі, було допущено помилок щодо 108 осіб.

За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, проти понад 100 осіб, внесених з помилками в списки санкцій, все ж таки ввели обмеження у вигляді блокування рахунків після виправлення неточностей.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua