• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Україна і США обговорили підготовку до засідання Комісії стратегічного партнерства

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з новопризначеною заступницею помічника Державного секретаря США в Бюро з питань Європи та Євразії Робін Данніган

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Офісу Президента, передає "ДС".

Співрозмовники обмінялися думками щодо підсумків візиту Президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів, а також стосовно наступних кроків з реалізації досягнутих домовленостей і подальшого посилення стратегічного партнерства між Україною та США.

Крім того, ішлося про підготовку до проведення засідання оновленої Комісії стратегічного партнерства.

Сторони також обговорили подальшу співпрацю в енергетичному секторі.

Під час розмови торкнулися питання реформи корпоративного управління в Україні. Єрмак повідомив про намір уряду оголосити найближчими днями конкурс з відбору чотирьох незалежних членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України".

Єрмак також поінформував про стан переговорного процесу щодо мирного врегулювання на сході України. Сторони обговорили безпекову ситуацію навколо українських кордонів.

Повідомляється, що Данніган подякувала Україні за ефективну співпрацю в питанні евакуації громадян та осіб, що перебували в зоні ризику, з Афганістану. Зі своєї сторони Єрмак запевнив у готовності до подальшої координації зусиль та співпраці щодо цієї країни.

Нагадаємо, під час зустрічі у Білому домі президенти України і США Володимир Зеленський і Джо Байден домовились, що Комісія з питань стратегічного партнерства між Україною і США відновить роботу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua