• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Україна повернула додому ще 130 військовополонених (ФОТО, ВІДЕО)

Відбувся великий Великодній обмін полоненими

Великодній обмін полоненими
Великодній обмін полоненими
Реклама на dsnews.ua

Про це написав у соцмережах керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, інформує "ДС".

"Великий Великодній обмін полоненими. Повертаємо 130 наших людей. Він відбувався протягом останніх днів у декілька етапів", — пояснює високопосадовець деталі обміну.

За його словами, це — військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки, співробітники ДССТ. Рядові і сержанти, які потрапляли в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках.

"Наші люди повертаються додому. Великдень. Квінтесенцією цього свята є надія. Це саме те, що відчували рідні полонених, які так довго чекали на них, — емоційно йдеться в дописі Єрмака. - Життя наших — найвища цінність для нас. "Герої мають бути живими", так завжди говорить Президент Володимир Зеленський, чиє завдання виконує наша команда, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Це завдання звучить коротко: повернути всіх. І ми повернемо". 

За інформацією ГУР, 48 зі 130 звільнених сьогодні оборонців вважались зниклими безвісти. Частина з урятованих мають поранення, чисельні контузії та втрачені кінцівки. Також звільнено з полону двох рідних братів, які воювали в районі м. Бахмут. Найстаршому зі звільнених оборонців вже виповнилося 58 років, наймолодшому – 21 рік. 

"За минулий тиждень команді Координаційного штабу вдалося визволити з неволі ворога 230 наших воїнів. Усі вони зможуть відсвяткувати Паску. Разом з усією країною ми вітаємо врятованих Захисників на рідній землі та не припиняємо зусиль для звільнення всіх полонених українців", — додають в ГУР. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua