• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Україна та Британія підписали нову оборонну угоду

Велика Британія та Україна 10 квітня на військово-промисловій конференції в Києві, в якій взяли участь близько 30 британських оборонних компаній, підписали рамкову угоду для заохочення співпраці в оборонних та промислових питаннях

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті британського уряду, передає "ДС".

"Ця угода є черговим свідченням непохитної підтримки Великою Британією оборонних зусиль України та її довгострокового відновлення і допоможе зробити військові операції України більш ефективними. Вона покликана дати можливість обом країнам працювати разом над подоланням безпекових викликів, зміцненням оборонної промисловості та реалізацією спільних проєктів протягом наступних місяців", — сказано у повідомленні.

Посилення співпраці може призвести до реалізації десятків проєктів між найбільшими оборонними компаніями Великої Британії, Збройними силами України та українськими компаніями – від створення стратегічних військових ремонтних підприємств до відбудови цивільної інфраструктури та впровадження технологій для захисту від кібератак.

Під час торгової місії до Києва британська оборонна компанія BAE Systems погодила контракт з Міністерством оборони Великої Британії на технічне обслуговування та ремонт подарованих Україні легких гармат L119. 

Це означає, що L119, подаровані Британією Україні, можуть обслуговуватися в Україні та швидше повертатися на фронт, а також забезпечувати життєво важливу підтримку оборонної інфраструктури України.

Нагадаємо, у середині січня Україна та Велика Британія підписали безпековий договір, який діятиме до вступу Києва до НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua