• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Україна – третя з кінця у Європі за кількістю проведених тестів на душу населення

Реклама на dsnews.ua

Україна продовжує перебувати на третьому з кінця місці в Європі за кількістю проведених тестувань на коронавірус на душу населення. При населенні у 43,6 млн людей в Україні проведено 138,9 тестів/1 млн людей

Про це свідчать дані сайту Worldometers, передає "ДС".

Якщо не враховувати Ватикан, де про кількість проведених тестів не повідомляється, в середньому менше ніж в Україні протестували людей лише у Албанії.

Близькі показники має також Молдова, що має вдесятеро менше населення (див. передостання колонка).

Для порівняння, серед інших країн зі співмірним до України населенням цей показник значно вищий: у Польщі – в півтора рази (220,2 при 37 млн населення), в Іспанії – майже в 5 разів (645 при 46 млн населення).

У Великій Британії, що лишається лідером за поширенням коронавірусу в Європі, цей показник всемеро більший, ніж в Україні – 987,4 при населенні 68 млн.

При цьому, найвищим цей показник є здебільшого у карликових державах, де усе населення протестували уже декілька разів: Гібралтар, Фарери, Люксембург, Андорра.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявили майже 4 тисячі нових випадків коронавірусу. Кількість проведених тестів при цьому зменшилась майже вдвічі.

    Реклама на dsnews.ua