• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Україна вийшла ще з двох угод СНД

Верховна Рада ухвалила закони щодо виходу України зі ще двох угод країн — учасниць Співдружності Незалежних Держав

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

Відповідні проєкти законів "Про вихід з Угоди про основні напрями співробітництва держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів" (0085) та "Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності" (0088) були ухвалені в цілому на засіданні ВР у вівторок.

Закон "Про вихід з Угоди про основні напрями співробітництва держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі захисту прав споживачів" підтримав 331 народний депутат.

Як зазначається у пояснювальній записці, відповідний проєкт закону розроблено з метою приведення договірно-правової бази в рамках СНД у відповідність до сучасних реалій відносин.

Ухвалення закону "Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності" підтримали 326 народних депутатів.

Ухвалений документ пропонує вийти з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності, учиненої 19 листопада 2010 року в місті Санкт-Петербург та ратифікованої Верховною Радою України 21 грудня 2011 року.

Нагадаємо, 12 травня Кабінет міністрів України схвалив проєкт закону про вихід з Угоди про співробітництво та взаємодопомогу в митних справах від 15 квітня 1994 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua