• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Українці допоможуть Ізраїлю розробити вакцину від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Україна та Ізраїль домовились про спільну роботу науковців обох країн над швидким виготовленням ізраїльської вакцини

Такі результати були досягнуті під час зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з міністром охорони здоровʼя Ізраїлю Йоелем Едельштейном, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу посольства України в Ізраїлі.

Також сторони обговорили співпрацю в рамках боротьби з пандемією та домовились про обмін інформацією про дієвість вакцини.

"Едельштейн зазначив, що ізраїльська сторона надасть всебічного сприяння в швидкому отриманні Україною вакцини від COVID-19 відомих міжнародних компаній, які вже отримали затвердження FDA чи знаходяться на остаточній стадії його отримання", — йдеться у повідомленні.

Окрім того, країни домовились вивчити питання щодо квоти на залучення працівників по догляду за літніми людьми в рамках "Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль".

Також обговорювався подальший розвиток співробітництва між країнами у сфері медичного туризму в обидва напрямки.

Нагадаємо, раніше в Раді заявили, що вакцина від коронавірусу в рамках ініціативи COVAX може зʼявитися в Україні вже з 1 березня 2021 року.

Як повідомляла "ДС", масова вакцинація від коронавірусної інфекції в Україні почнеться не раніше середини 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua