• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Українська розвідка заявила про нову провокацію від РФ, пов’язану з Африкою

У Головному управлінні розвідки Міноборони України заявили, що росіяни готують провокацію проти України, в рамках якої планує звинуватити українських спецпризначенців нібито у використанні зброї іноземного походження під час бойових дій у Судані

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на каналі відомства в Telegram, передає "ДС".

Українська розвідка заявляє, що інформаційну спецоперацію Москва готує на фоні того, як позиції її проксі-сил в Африці слабшають.

"Для цього російські пропагандисти планують оприлюднити в ЗМІ, зокрема у лівійських, замовні публікації та сфабриковані знімки "трофейної" зброї американського походження, раніше захопленої найманцями так званої ПВК "Ваґнер" під час війни в Україні. Мета подібних публікацій ― дискредитація України та партнерів; звинувачення західних союзників у безконтрольному обігу зброї за участі України", – зазначили в ГУР МОУ.

"Підкреслюємо, що Україна та її Сили Оборони продовжують діяти виключно в межах міжнародного права та статуту ООН, з повагою до суверенітету всіх країн та не мають жодного стосунку до будь-яких незаконних дій, повʼязаних з незаконним обігом зброї", – кажуть в ГУР.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua