• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Українські захисники знешкодили кілька російських ДРГ

Російські окупанти використовували диверсійно-розвідувальні групи для забезпечення наступальних дій з низки напрямків. Деякі з них були захоплені

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України, повідомляє "ДС".

На Волинському та Поліському напрямах, у рамках навчань, військовими комісаріатами Білорусі проводиться перевірка приписного складу та можливості проведення мобілізації на території окремих регіонів.

На Сіверському напрямку ворог продовжує посилено охороняти дільниці українсько-російського кордону. Крім того, агресор здійснив обстріл цивільної та військової інфраструктури в районах н.п. Тур'я та Лугівка Сумської області. Наніс авіаційний удар по населеному пункту Угроїди.

На Харківському напрямку противник обстрілював із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони н.п. Харків, Базаліївка, Пришиб, Шестаково, Руська Лозова, Верхній Салтів, Іванівка та Замулівка.

На Слов'янському напрямку ворог проводить перегрупування військ та утримує раніше зайняті рубежі. Зафіксовано обстріл у районах н.п. Долина, Богородичне, Микільське, Грушуваха та Довгеньке. Також окупанти завдали авіаудару поблизу Гусарівки.

На Донецькому напрямку противник за підтримки артилерії намагається блокувати Лисичанськ та взяти під контроль ділянку автодороги Лисичанськ – Бахмут. Здійснив обстріл цивільної та військової інфраструктури в районах н.п. Лисичанськ, Верхньокам'янка, Сіверськ та авіаудар по району Лисичанського нафтопереробного заводу. Для підтримки наступу в районі Верхньокам'янки задіяли диверсійно-розвідувальні групи. Українські воїни їх виявили та знешкодили. Залишки ДРГ окупантів відійшли.

На Краматорському напрямку активних бойових дій ворог не вів, обстріляв із артилерії район Тетянівки.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював позиції наших військ з артилерії різних калібрів поблизу Клинового, Роздолівки, Виїмки та Івано-Дар'ївки. Наніс авіаудар неподалік села Відродження. Намагався наступальними діями покращити тактичне становище у районі населеного пункту Спірне, успіху не мав, відійшов. Диверсійно-розвідувальну групу противника наші воїни знешкодили неподалік Берестового.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник обстрілював наші позиції з мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Авдіївка, Веселе, Павлівка, Білогір'я, Інженерне, Ольгівське, Преображенка та Гуляйпілля. Крім того, російські окупанти завдали авіаційних ударів по цивільній інфраструктурі поблизу Оріхова та Щербаків.

На Південнобузькому напрямку ворог здійснював систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури зі ствольної та реактивної артилерії, проводить перегрупування військ.

На тимчасово захопленій території України окупаційна "влада" продовжує проведення заходів адміністративно-поліцейського режиму. Триває збір особистої інформації місцевих жителів, примусова паспортизація та заборона виїзду населення на територію, підконтрольну українській владі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua