• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Укроборонпром" та компанії американської "оборонки" домовилися співпрацювати

Глава "Укроборонпрому" Юрій Гусєв провів зустрічі в США з представниками провідних американських компаній оборонного сектора. За підсумками зустрічей було підписано 3 угоди про співпрацю на загальну суму $2,5 млрд

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "Укроборонпрому", передає "ДС".

Так, проведені переговори з керівництвом американської компанії Lockheed Martin Corporation. Результатом стало рішення про співпрацю в сфері оборонно-промислового комплексу. Йдеться про розробку спільних проектів і програм, організації досліджень і розробок. Також сторони домовилися про взаємодію в сфері комплаєнс — це важливо для дотримання високого рівня прозорості у подальшій співпраці.

"Укроборонпром" домовився з компанією Harris Global Communications Inc., що входить в групу компаній L3Harris Technologies, яка є одним зі світових лідерів оборонних технологій. Підписана угода, зокрема, передбачає реалізацію спільних проектів, зокрема щодо постачання продукції в Україну, включаючи подальшу її інтеграцію в повітряні, наземні і морські системи.

Підписано угоду з GLOBAL ORDNANCE — компанією-постачальником оборонної продукції в різних країнах світу.

Переговори з президентом міжнародної компанії DAY & ZIMMERMANN LONE STAR LLC також завершилися підписанням угоди. Вона стосується розробки проектів з модернізації та створення нових виробничих потужностей із залученням іноземного капіталу для підприємств "Укроборонпрому".

"Досягнуті домовленості та підписані угоди виводять на новий етап співпрацю між нашими країнами у сфері ОПК та підтверджують зацікавленість американських партнерів у співробітництві з українською оборонкою", — зазначає Гусєв.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua