• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Укрзалізниця" домовилася з польською компанією про нові поставки пального

Укрзалізниця та одна із найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи — польська PKN Orlen домовились про системні та оперативні поставки пального

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури, передає "ДС".

Розв’язати проблему нестачі пального виключно силами бізнесу дуже складно, пояснює міністр Олександр Кубраков. Відтак уряд почав залучати на український ринок великі нафтові компанії та підписувати з ними прямих довгострокових договорів. Також "Укрзалізниця" була визначена державним імпортером палива для потреб економіки.

"На сьогодні вже є домовленості про довгострокову співпрацю з польською компанією PKN Orlen, однією з найбільших нафтопереробних компаній в Східній Європі. Зокрема, йдеться як про системні, так і про оперативні поставки пального. Таким чином, ми розраховуємо не тільки на покращення ситуації з нестачею, але й зменшення ціни дизелю на АЗС", – зазначв Кубраков.

Він додав, що найближчим часом уряд планує забезпечувати ключові потреби країни у пальному – передусім, Збройних Сил України, аграріїв, промисловості та населення.

Разом з тим, "Укрзалізниця" працює з іншими великими постачальниками нафтопродуктів для насичення української економіки необхідною кількістю пального.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua