• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Уряд може дозволити роботу молодших класів і садочків у будь-якій зоні карантину

Кабінет міністрів України планує дозволити роботи садочків, а також молодших класів у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від впровадженої зони карантину

Сергій Шкарлет
Сергій Шкарлет
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося на сьогоднішньому засідання уряду, передає "ДС".

"Також спільно з МОЗ вважаємо доцільним передбачити можливість відвідування закладів освіти для здобувачів шкільної освіти, спеціальних закладів загальної середньої освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти незалежно від рівня епіднебезпеки", — заявив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Він також додав, що вихованці закладів дошкільної освіти та учні початкових класів потребують безпосереднього контакту з педагогічними працівниками.

"І саме тому сьогодні ми ініціюємо зміни до постанови Кабміну, де буде дозволено відвідування закладів освіти дошкільнятам, учням 1-4 класів закладів освіти", — додав міністр.

Нагадаємо, 21 вересня премʼєр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив, що навчальні заклади, де вакциновані менше 80% педагогів, будуть закриті в "жовтій" зоні карантину без переводу на дистанційну форму навчання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua