• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Школи з невакцинованими педагогами будуть закриватися без переводу на "дистанційку"

Навчальні заклади, де вакциновані менше 80% педагогів, будуть закриті в "жовтій" зоні карантину без переводу на дистанційну форму навчання

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Харківської обласної державної адміністрації.

Так, за даними міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, на сьогодні 34% навчальних закладів мають показник охоплення хоча б однією дозою вакцини від коронавірусу на рівні 80%. Крім цього, 29% всіх закладів мають показник охоплення від 51% до 79% — вони за два дні можуть досягти охоплення в 80% і не припиняти свою діяльність.

"У четвер навчальні заклади, які не провакциновані на 80% хоча б першою дозою, мають бути закриті. Важливий момент – закриті, не переведені в онлайн, не переведені в дистанційну форму, а закриваються – так прописано в постанові – до тих пір, поки колектив не провакцинується", — зазначив премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Як повідомляла "ДС", з 23 вересня на всій території України буде введено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки в звʼязку з поширенням коронавірусу.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua