• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кабмін просить наглядову раду "Нафтогазу" продовжити роботу до обрання нового складу

Кабінет Міністрів закликає наглядову раду НАК "Нафтогаз України" продовжити виконувати обовʼязки до завершення конкурсу на посади нових членів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні урядового порталу, передає "ДС".

Кабінет міністрів прийняв до уваги офіційну заяву Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" та запропонував її членам залишитися на своїх посадах на період проведення нового конкурсу та обрання нових незалежних членів Наглядової ради.

Уряд сподівався, що наглядова рада "Нафтогазу", "в продовження кращих практик корпоративного управління, пристане на позицію щодо подальшого виконання своїх обов’язків". На думку урядовців, це забезпечить належне управління найбільшою державною компанією.

"Кабінет Міністрів залишається відданим реформі корпоративного управління за стандартами ОЕСР, яка покликана покращити управління підприємствами державного сектора".

Нагадаємо, 28 квітня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління НАК "Нафтогаз" через невиконання плану по зростанню видобутку газу і великі збитки у 2020 році.

Крім того, КМУ припинив повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК, представників держави у наглядовій раді НАК "Нафтогаз України". У відповідь усі члени наглядової ради "Нафтогазу" подали письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень — воно набуде чинності 14 травня 2021 року.

28 квітня Кабінет міністрів призначив Юрія Вітренка головою правління НАК "Нафтогаз України".

В Євросоюзі висловили серйозну стурбованість у звʼязку з останніми змінами в керівництві НАК "Нафтогаз України". Стурбований "вигнанням шанованих експертів" з правління "Нафтогазу" і Держдеп США.

Вчора, 1 травня, через зміщення Андрія Коболєва з посади голови правління "Нафтогазу" без дотримання законних процедур з України відкликали постійного радника МВФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua