• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Постійного радника МВФ відкликали з України через "безвихідну ситуацію", — ЗМІ

Старший економіст Європейського департаменту МВФ Вім Фонтейн виїхав з України. Він пропрацював в нашій країні понад п'ять років

Співробітник МВФ Вім Фонтейн
Співробітник МВФ Вім Фонтейн
Реклама на dsnews.ua

Як пише " НВ " з посиланням на свої джерела, Вім Фонтейн відповідав за реформу фінансового сектора, зокрема — реформу корпоративного управління. Раніше він відповідав і за банківську реформу, проведену за часів роботи на посаді глави НБУ Валерії Гонтаревої.

«Він відвідував усі ключові судові засідання по ПриватБанку, можна сказати був польовим генералом», — відзначило джерело НВ Бізнес — Причиною цього (відкликання — ред.) може бути повний провал реформи корпоративного управління (після звільнення Андрія Коболєва — ред.) І відсутність перспектив підписання SLA угоди і подальшого фінансування з боку МВФ. Все це може привести до необхідності емісії, інфляції, до подорожчання запозичень і можливого дефолту України. Не найкраща новина для керівництва країни".

Видання також зазначає. що західні партнери стурбовані зміщенням Андрія Коболєва з посади голови правління "Нафтогазу" без дотримання законних процедур.

Нагадаємо, Кабмін звільнив главу "Нафтогазу" 28 квітня, а вже 29 квітня головою НАК був призначений Юрій Вітренко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua