• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Уряд виділяє 200 млн грн на медикаменти для "Феофанії ", де лікуються військові

Право на отримання меддопомоги та реабілітації у "Феофанії" мають усі військовослужбовці, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоровʼя у зв’язку із збройною агресією РФ

Феофанія
Феофанія
Реклама на dsnews.ua

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні "Феофанія", інформує "ДС" з посиланням на Кабмін. 

Кошти підуть на відновлення військових. Гроші будуть спрямовані на закупівлю лікарських засобів та медичних виробів, необхідних для надання медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у КЛ "Феофанія" за сучасною процедурою закупівлі із використанням електронного каталогу.  

Електронний каталог працює за принципом маркетплейсу і є безоплатним для замовників та надає можливість швидко і зручно купувати лікарські засоби та медичні вироби за допомогою інструменту запиту цінових пропозицій. В умовах обмеженого фінансування це дозволить закуповувати лікарські засоби та медичні вироби із приблизною середньомісячною економією 20,4% порівняно із можливими закупівлями без використання електронного каталогу.

Право на отримання медичної допомоги та реабілітації у закладі мають військовослужбовці та особи рядового та начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоровʼя у зв’язку із збройною агресією РФ проти України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua