• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

USAID обіцяє посилити боротьбу з корупцією в Україні

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує зосередитися на боротьбі з корупцією в Україні та інших державах

USAID зосередиться на боротьбі з корупцією
USAID зосередиться на боротьбі з корупцією
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила адміністраторка USAID Саманта Пауер під час виступу на міжнародній конференції Democracy in Action: Zero Corruption Conference, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Протягом найближчих тижнів USAID створить антикорупційну оперативну групу, яка активізуватиме, посилюватиме та інтегруватиме антикорупційну роботу всього Агентства для боротьби з корупцією в Україні й деінде, ґрунтуючись на досвіді провідних внутрішніх та іноземних експертів", — зазначила Пауер.

За її словами, ця оперативна група "визначатиме нашу антикорупційну політику".

"Ми проведемо всеохопний аналіз наших програм, аби визначити, як наша іноземна допомога — чи йдеться про судову реформу, чи про глобальні програми охорони здоров’я — може бути найліпше застосована для обмеження й упередження корупції", — зазначила дипломатка.

Вона уточнила, що оперативна група також "створить механізм швидкого реагування, аби ми могли швидко використовувати важливі вікна можливостей для демократичних та антикорупційних реформ".

"Новий бюджет президента Байдена передбачає 50 млн доларів на ці нові дії швидкого реагування, й ми з нетерпінням очікуємо на можливе збільшення фінансування та заохочуємо інші держави виділяти на це кошти", — додала Пауер.

Як писала "ДС", наприкінці квітня Сенат США затвердив кандидатуру колишньої постійної представниці США при ООН Саманти Пауер на посаді очільниці USAID.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua